Mieszkanie na sprzedaż Nowy Sącz Barskie ul. Władysława Broniewskiego 10 · 4 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 35 m2, IV piętro w czteropiętrowym bloku, Nowy Sącz os.Barskie, ul.Broniewskiego, blok nr 10.
Świetna lokalizacja, zagospodarowane duże osiedle, centrum miasta, w pobliżu duże centrum handlowe, sporo miejsc parkingowych.
Mieszkanie składa się z dużego, ustawnego pokoju z oknem balkonowym (tzw.kratka), mniejszej sypialni, oddzielnej kuchni z oknem i łazienki z kabiną prysznicową, oraz sporego przedpokoju.
Mieszkanie pomimo stosunkowo małego metrażu bardzo ustawne i bardzo słoneczne. Dwustronna ekspozycja.
Stan mieszkania bardzo dobry.
Zadbana klatka schodowa.
Do mieszkania przynależna piwnica.
Oferta dostępna wyłącznie poprzez Nieruchomości Kasprzyk.
Polecam i zapraszam na niezobowiązującą prezentację.
Nieruchomości Kasprzyk, Lwowska 54/3, 33-300 Nowy Sącz
Treść niniejszego anonsu ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi on oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,88 m² piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1976
-
Nowy Sącz, Barskie ul. Władysława Broniewskiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
57000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż