Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Nowodworzanka Nowy Dwór Mazowiecki

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki Nowodworzanka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Nowy Dwór Mazowiecki Nowodworzanka brak adresu · 2 piętro

548 000
10 518 zł/m²
52
3 pok.
Nowy Dwór Mazowiecki Nowodworzanka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,10 m², położone na II piętrze na spokojnym osiedlu Nowodworzanka. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Układ pomieszczeń:
- Salon z aneksem kuchennym - jasna, otwarta przestrzeń dzienna.
- Sypialnia główna - z widokiem na lasek.
- Pokój dziecięcy / gabinet - również z widokiem na zieleń.
- Łazienka z wanną, oddzielne WC, korytarz, balkon oraz przynależna piwnica.

Standard i stan prawny:
- Mieszkanie odświeżone, gotowe do zamieszkania. W cenie AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik) oraz wszystkie meble i zabudowa.
- Pełna własność z Księgą Wieczystą.
- Uregulowane grunty.
- Zarządzane przez Wspólnotę Mieszkaniową.
- Budynek na II piętrze (rozważany montaż windy).
- Lokalizacja (wszędzie blisko!):
* PKP: 800 m (ok. 8 min pieszo) - szybki dojazd do Warszawy.
* Zdrowie: 300 m do szpitala, 200 m do Przychodni Chojna.
* Zakupy: Sklep osiedlowy, Kaufland w promieniu 800 m.
* Natura: Bezpośrednie sąsiedztwo lasku i życzliwi sąsiedzi w pakiecie! :)

Cena: 548 000 zł (do negocjacji)

Agencjom dziękuję, zapraszam tylko bezpośrednich kupujących.
Zapraszam do kontaktu!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,10 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 2 piętro w bloku z windą
  • Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworzanka  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
110000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat