Mieszkanie na sprzedaż Mikołajki pl. Wolności · 2 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na jezioro. Do apartamentu przynależy podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym znajdującym się pod budynkiem. Nieruchomość inwestycyjna, dostosowana pod wynajem, ale spełni też potrzeby mieszkaniowe pary, niewielkiej rodziny. (jeśli nie widzisz spaceru skontaktuj się z pośrednikiem).
LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach - mazurskim centrum turystki i rekreacji. Miasto cieszy się zainteresowaniem turystów zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Miejsce jest bardzo atrakcyjne turystycznie ze względu na położenie Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Mikołajek, na placu Wolności. W pobliżu dostęp do lokali gastronomicznych i usług turystycznych. 60 m do jeziora Mikołajkiego, 150 m do wioski żeglarskiej.
BUDYNEK:
Trzypiętrowy, stylowy budynek wybudowany ok. 2000 r. , dobrze utrzymany. Zadbana klatka schodowa. W budynku znajdują się mieszkania oraz (na parterze) lokale usługowe. Domofon oraz garaż podziemny.
MIESZKANIE:
Przestronne (55 m2), widne mieszkanie z niewielkimi skosami, położne na 2 piętrze, narożne. Atutem są okna balkonowe francuskie dodatkowo doświetlające wnętrze. W mieszkaniu granica między pokojem dziennym a sypialnią została zaznaczona tylko niewysoką ścianką co potęguje poczucie większej przestrzeni. Na podłodze parkiet, w łazience i kuchni - terakota. W mieszkaniu zamontowano klimatyzację. Urządzone w jasnych, neutralnych kolorach, dających łatwość dalszej aranżacji.
Rozkład:
- przedpokój - wyposażony w pojemne szafy w zabudowie
- łazienka z wc - zaletą jest umieszczenie w niej zarówno wanny jak i prysznica, dla większej wygody domowników
- pokój dzienny - na dużej powierzchni można wygodnie zmieścić dodatkową kanapę, fotele, szafkę rtv, biurko do pracy
- aneks kuchenny - z umywalką, płytą indukcyjną, niewielką zmywarką i lodówką, a także pralką
- wydzieloną sypialnię - mieści łóżko małżeńskie, szafki nocne
Do mieszkania przynależy także największe miejsce parkingowe całym budynku o powierzchni 25,8 m2 - spokojnie mieszczą się 2 pojazdy.
STAN PRAWNY/OPŁATY
Stan prawny uregulowany. Pełna własność z KW.
Niskie koszty utrzymania.
Cena zawiera pełne wyposażenie a także miejsce postojowe.
Wolne od zaraz.
POŚREDNIK
Łukasz Wróbel
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 55 m² balkon
-
2 piętro w 3-piętrowym apartamentowcu rok budowy 2000
-
Mikołajki pl. Wolności
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
155000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż