Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Spółdzielcza Międzyrzec Podlaski

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Międzyrzec Podlaski, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Międzyrzec Podlaski ul. Spółdzielcza · 1 piętro

290 000
6 372 zł/m²
45
3 pok.
Międzyrzec Podlaski, Spółdzielcza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,51m² w centrum Międzyrzeca Podlaskiego, przy ul. Spółdzielczej.

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, balkon oraz piwnicę - 4,48m², jeden z pokoi jest przejściowy.

Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i własnego stylu.

Dużym atutem jest świetna lokalizacja - centrum miasta, w pobliżu sklepy, przedszkole, przychodnia oraz inne punkty usługowe.

Czynsz około 470 zł.

Cena: 290 000 zł - do negocjacji.

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom i agencjom dziękuję.

Proszę o kontakt telefoniczny po godz. 18:00.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,51 m² balkon, piwnica
  • 1 piętro w bloku  
  • Międzyrzec Podlaski ul. Spółdzielcza
  • Mieszkanie w stanie do remontu  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat