Łuków
os. Leona Klimeckiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego
Cena
319 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
8 395
Piętro
3
Łuków · 319 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 9 600 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 38,5 m2 na osiedlu Klimeckiego w Łukowie. Częściowo umeblowane.

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu: przedszkola, szkoły, apteka, market, przychodnia. Miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Kredyt hipoteczny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Łuków, os. Leona Klimeckiego
  • Piwnica
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.