Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Lwowska Lublin Kalinowszczyzna

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin Kalinowszczyzna ul. Lwowska · 5 piętro

470 000
9 038 zł/m²
52
3 pok.
Lublin Kalinowszczyzna, Lwowska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie. Powierzchnia: 52 m2. Lokalizacja: ul. Lwowska. Cena: 470 tys. zł. Liczba pokoi: 3. Dodatkowe udogodnienia: balkon, piwnica. Czynsz: 1000 zł (4 osoby). Okna: wschód/południe. Forma własności: własnościowe.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1975
  • Lublin, Kalinowszczyzna ul. Lwowska
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana 4 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
94000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat