Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Bursztynowa Lublin Czuby

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Lublin Czuby, ul. Bursztynowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin Czuby ul. Bursztynowa · parter

599 500
11 000 zł/m²
54
3 pok.
Lublin Czuby, Bursztynowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku z 2002 roku przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal jest umeblowany, co stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów pod wynajem.

Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja - blok położony jest bezpośrednio przy lesie, w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się dużo placów zabaw oraz terenów spacerowych, dzięki czemu mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny z dzieckiem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• powierzchnia: 54,5 m²
• wysoki parter
• budynek z 2002 roku
• spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
• bardzo dobry stan mieszkania
• mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem
• parking za zamykaną bramą
• piwnica
• dostęp do suszarni
• zielona, spokojna okolica przy lesie
• liczne place zabaw i tereny rekreacyjne w pobliżu

Cena: 599 500 zł

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację:
Tel. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,50 m² piwnica
  • Parter w bloku rok budowy 2002
  • Lublin, Czuby ul. Bursztynowa
  • Spółdzielcze własnościowe  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat