Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Kamienna Lubin

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Kamienna. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lubin ul. Kamienna · 3 piętro

445 000
6 964 zł/m²
63
3 pok.
Lubin, Kamienna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Przedstawiam atrakcyjna ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,9 m kw. usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV.
cena :445 tys.- do negocjacji
W skład mieszkania wchodzi przestronny pokój dzienny (z wyjściem na balkon ), dwie sypialnie , duży przedpokój ,kuchnia ( istnieje możliwość pozostawienia mebli w kuchni) duża łazienka , oddzielne WC, piwnica , ładny balkon
( wykafelkowana podłoga oraz wymurowana szafka ) Mieszkanie posiada księgę wieczystą .Mieszkanie posiada dodatkowe pomieszczenie piwniczne wynajęte od spółdzielni (4,42m kw.)
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji : blisko sklepy – Polka, apteka, księgarnia, piekarnia, przedszkole, szkoła, kościół, pętla autobusowa. Niedaleko jest również do marketów Biedronka, Polo i Rossmann.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy, rok budowy 1990
  • Lubin ul. Kamienna
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe  
  • Wyposażenie internet, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
89000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat