Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Adama Mickiewicza Lubin Centrum

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin Centrum, ul. Adama Mickiewicza. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lubin Centrum ul. Adama Mickiewicza · 3 piętro

354 000
7 991 zł/m²
44
3 pok.
Lubin Centrum, Adama Mickiewicza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE UL. MICKIEWICZA ZA 354 TYS.ZŁ LUBIN-CENTRUM
44,30 m² | 3. piętro | blok po termomodernizacji
2 niezależne pokoje + salon z aneksem
Po generalnym remoncie – wprowadzasz się od razu!
Największe atuty mieszkania:
-Blisko centrum miasta i pełnej infrastruktury
-Loggia
-Piwnica
-Dwustronne i bardzo jasne – dużo naturalnego światła
-Spokojne, zielone otoczenie
-Pełna własność – brak obciążeń
Idealne dla pary, rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,30 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 3 piętro w bloku  
  • Lubin, Centrum ul. Adama Mickiewicza
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat