Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kruszewnia brak adresu · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem.
Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,67 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Lokal położony jest w Kruszewni - spokojnej, prężnie rozwijającej się miejscowości z doskonałym dojazdem do Poznania (15-20 min) i Zalasewa (5 min).
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, bliska ukończenia galeria handlowa (Żabka, piekarnia Pod Strzechą, sklep mięsny Mielczarek i inne), Chata Polska, a także szkoła pływania. W okolicy żłobek, a także przedszkola. Osiedle jest monitorowane, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.
Atuty nieruchomości:
• Łączna powierzchnia użytkowa: 44,75 m² (w tym komórka lokatorska: 4,08 m² - dodatkowa przestrzeń na rowery, narzędzia i rzeczy sezonowe).
• Duży balkon: ok. 9 m² - idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks.
• Garaż murowany w parkingu podziemnym: 14,88 m² - bezpośrednie zejście z klatki schodowej, dodatkowo płatny (cena: 40 000 PLN).
Układ pomieszczeń:
• Przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.
• Przytulna sypialnia.
• Łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę.
• Przedpokój.
Dodatkowe zalety:
• Wygodny dostęp do drogi ekspresowej S5 oraz krajowej 92, co ułatwia podróże zarówno w stronę Poznania, jak i innych miast.
• Cicha, zielona i bezpieczna okolica.
• Bliskość sklepów i usług.
---
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
-
1 piętro w 3-piętrowym bloku rok budowy 2012
-
Kruszewnia
-
Wyposażenie pralka
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż