Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Krotoszyn os. Zielone Łąki · parter
360 000 zł
10 242 zł/m²
35 m²
2 pok.
Krotoszyn, os. Zielone Łąki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 w bloku na osiedlu Zielone Łąki. Nieruchomość jest w pełni umeblowana, co pozwala na szybkie wprowadzenie się. Kuchnia wyposażona w lodówkę z zamrażarką, piekarnik oraz płytę indukcyjną. W łazience pralko-suszarka. W przedpokoju znajduje się duża szafa typu komandor. Ściany pomalowane farbą ceramiczną, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości.
Atutem jest duży balkon, przytulnie urządzony.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,15 m² balkon, piwnica
-
Parter w bloku
-
Krotoszyn os. Zielone Łąki
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości