Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Rybacka Kołobrzeg Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg Śródmieście, ul. Rybacka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kołobrzeg Śródmieście ul. Rybacka · 2 piętro

539 000
16 333 zł/m²
33
2 pok.
Kołobrzeg Śródmieście, Rybacka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Apartament 800 m od plaży, na Osiedlu Bursztynowym.
OFERTA PRYWATNA - BEZ POŚREDNIKÓW
Prezentuję nowoczesny, urządzony i wyposażony apartament o pow. ca 3c m2, położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się w turystycznym rejonie zachodniej części Kołobrzegu, na zamkniętym i monitorowanym „Osiedlu Bursztynowym”.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Do dyspozycji mieszkańców jest, znajdująca się w podwórku, rowerownia.
Mieszkanie zakupione było i urządzone z myślą o sobie, jako rodzinna baza wypadowa. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, nie było wynajmowane, użytkowane wyłącznie przez nas, okazjonalnie, a oferowane jest do sprzedaży z uwagi na zmianę planów. W grę wchodzi również zamiana mieszkania na większe, min. trzypokojowe, w podobnej lokalizacji w Kołobrzegu.
Apartament położony jest w odległości około 800 m od morza, w bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i markety (Biedronka, Lidl, Netto), port rybacki z mariną, obiekty sportowe (stadion, Aquapark), ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, komunikacja miejska.
Cena 539 000 zł.
Więcej informacji pod numerem telefonu [numer].

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m² balkon, aneks kuchenny
  • 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2020
  • Kołobrzeg, Śródmieście ul. Rybacka
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
108000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat