Mieszkanie na sprzedaż Kielce ul. Klonowa · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Kawalerka w inwestycji Klonowy Zakątek – blisko natury i centrum
Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,13 m², położona na 3. piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Klonowej w Kielcach.
Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.
Inwestycja Klonowy Zakątek wyróżnia się atrakcyjnym położeniem – w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych, a jednocześnie z wygodnym dostępem do centrum miasta, sklepów, usług i komunikacji. To miejsce, które łączy spokojne otoczenie z miejskim stylem życia.
Budynek zaprojektowano z myślą o komforcie mieszkańców – znajdzie się w nim winda obsługująca wszystkie kondygnacje, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz dodatkowe przestrzenie do przechowywania. Ogrzewanie z sieci miejskiej zapewni wygodę użytkowania.
Szczegóły oferty:
powierzchnia: 29,13 m²
piętro: 3 z 4
cena: 11 000 zł/m²
cena całkowita: 320 430 zł brutto
stan: deweloperski
komórka lokatorska: dodatkowo płatna (6000 zł/m²)
Planowane zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r.
W naszej ofercie dostępne są również inne mieszkania w tej inwestycji o różnych metrażach i cenach.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Lokalizacja:
Adres: ul. Klonowa, Kielce
Szczegóły budynku:
liczba pięter: 4
liczba mieszkań: 47
ogrzewanie: sieć miejska
Udogodnienia:
miejsca postojowe: 40 miejsc w hali garażowej na poziomie -1, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców
komórki lokatorskie / boksy garażowe: szeroki wybór, zlokalizowane bezpośrednio przy miejscach parkingowych
Wysoka jakość wykonania:
Inwestycja realizowana z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów budowlanych, co przekłada się na trwałość oraz estetykę budynku.
Potencjał inwestycyjny:
atrakcyjna lokalizacja: bliskość zalewu, lasu, centrum miasta oraz sklepów sprawia, że to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem
funkcjonalność: różnorodność mieszkań oraz lokali usługowych zwiększa atrakcyjność inwestycji dla mieszkańców i przedsiębiorców
OFERTA DEWELOPERSKA – BRAK PODATKU PCC
To doskonała okazja, by zainwestować w nowoczesne mieszkanie w rozwijającej się części Kielc.
Lokal B39
Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.
tel.: [numer]
ARCAB Investments
ul. IX Wieków Kielc 6/30
25-516 Kielce
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,13 m²
-
3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2026
-
Kielce ul. Klonowa