Mieszkanie na sprzedaż
Centrum Kielce

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum. Zdjęcie 8

Mieszkanie na sprzedaż Kielce Centrum brak adresu · 1 piętro

359 000
7 606 zł/m²
47
2 pok.
Kielce Centrum - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

TYLKO U NAS !
Biuro Nieruchomości
TWOJE M
Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta!

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m² położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z zamkniętym, kameralnym dziedzińcem i prywatnym parkingiem dla mieszkańców.

Lokal jest dwustronny, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem jest duży balkon, idealny do stworzenia przytulnej strefy relaksu według własnego pomysłu.

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrzeb.

Świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta zapewnia bliskość sklepów, restauracji, komunikacji miejskiej oraz wszystkich najważniejszych punktów usługowych.

Idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania

CENA : 359 000 zł
do negocjacji

Opiekun oferty:

Karolina Kobus
Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
Numer licencji PFRN 31238

Jeżeli chcesz bezpiecznie przeprowadzić transakcję kupna, to koniecznie skorzystaj z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości, które ma doświadczenie w obrocie nieruchomościami, zna rynek i współpracuje z kancelarią notarialną. We współpracy z radcą prawnym przygotowujemy umowę przedwstępną, uczestniczymy w negocjacjach, pomagamy uregulować stan prawny nieruchomości, kompletujemy wszystkie dokumenty do aktu notarialnego, uczestniczymy w akcie notarialnym, wykonujemy protokół zdawczo odbiorczy. Tę kompleksową usługę wykonamy na preferencyjnych warunkach.
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi w Kielcach, którzy znajdą dla Państwa najtańszy kredyt hipoteczny i przeprowadzą sprawnie całą procedurę kredytową. Dzięki współpracy ekspertów proces kredytowy jest przeprowadzony skutecznie i Państwa zaangażowanie co do formalności jest ograniczone do minimum.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,20 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1978
  • Kielce, Centrum  
  • Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat