Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kętrzyn ul. Gdańska · 3 piętro
799 000 zł
7 330 zł/m²
109 m²
3 pok.
Kętrzyn, Gdańska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przestronne mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Gdańskiej.
Posiada 109 m², jest gotowe do zamieszkania.
Mieszkanie oferuje:
- salon z balkonem tarasowym oraz 2 balkony francuskie
- otwartą kuchnię z jadalnią
- pokój bilardowy
- dużą sypialnię z oddzielną garderobą
- dużą łazienką z sauną w części prywatnej
- telewizor
Ogrzewanie gazowe z własnym piecem dwufunkcyjnym.
Opłaty wspólnoty wynoszą 470 PLN.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 109 m² balkon, aneks kuchenny
-
3 piętro w 3-piętrowym bloku
-
Kętrzyn ul. Gdańska
-
Wyposażenie klimatyzacja, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
160000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
160000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości