Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kąty Wrocławskie brak adresu · 2 piętro
450 000 zł
14 063 zł/m²
32 m²
1 pok.
Kąty Wrocławskie
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam piękne, przestronne mieszkanie w Kątach Wrocławskich.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.
W pobliżu sklepy, basen, doskonały dojazd do autostrady A4.
Doskonała inwestycja na wynajem.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
-
2 piętro w apartamentowcu rok budowy 2020
-
Kąty Wrocławskie
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości