Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wojciecha Bogusławskiego Katowice Załęże

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Załęże, ul. Wojciecha Bogusławskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Katowice Załęże ul. Wojciecha Bogusławskiego · parter

619 000
9 465 zł/m²
65
3 pok.
Katowice Załęże, Wojciecha Bogusławskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

3 pokoje z, garderobą, hallem, i 2 łazienkami oraz przynależnym ogródkiem i miejscem parkingowym.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 65,4 m² z przynależnym ogródkiem (18,8 m²)i miejscem parkingowym na zamkniętym podwórku oraz piwnicą (ok. 4,5 m²).

Lokalizacja: Katowice Śródmieście - Załęże, okolica Punktu 44.
Dobry dojazd do Centrum oraz do A4 i DTŚ.

Układ:
- salon z aneksem
- 2 sypialnie
- 2 łazienki
- garderoba
- hall

Standard:
- mieszkanie i budynek po generalnym remoncie (2018 r): nowe instalacje, ściany, sufity i wylewki.
- ogrzewanie centralne elektryczne wspólnotowe, podłogowe. Budynek posiada fotowoltaikę. Koszt około 280-300 zł w formie miesięcznych zaliczek.
- woda ciepła: energooszczędny bojler (zamontowany 03.2026).
- zabudowy meblowe w cenie.
- większość sprzętów AGD zostaje.
- wyjście z salonu bezpośrednio na ogródek.
- czynsz stały do wspólnoty 382 zł/mc.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - do ewentualnego odświeżania wedle potrzeby.

Cena: 619 000 zł (z piwnicą , ogródkiem, oraz miejscem parkingowym na zamkniętym parkingu z tyłu budynku, brama na pilot).

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,40 m² piwnica, ogródek, aneks kuchenny
  • Parter w 4-piętrowej kamienicy bez windy, rok budowy 1950
  • Katowice, Załęże ul. Wojciecha Bogusławskiego
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
124000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat