Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Bytkowska Katowice

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice, ul. Bytkowska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Katowice ul. Bytkowska · parter

699 000
11 274 zł/m²
62
3 pok.
Katowice, Bytkowska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

TO NIE JEST KOLEJNE NUDNE MIESZKANIE!

Szukasz czterech ścian z duszą? Miejsca, które zamiast wysysać energię, ładuje Cię jak najlepsze espresso?

Mam dla Ciebie coś soczystego, elektryzującego i totalnie gotowego do zamieszkania!

Dlaczego to Twój nowy azyl?

Kolorowy zawrót głowy: Zapomnij o wszechobecnej "szarości i bieli". To wnętrze tętni życiem! Jest odważnie, energetycznie i z charakterem.

Wchodzisz i mieszkasz: Nie trać czasu na ekipy remontowe i użeranie się z kafelkarzami. Pakujesz walizki, robisz herbatę i cieszysz się nowym etapem od PIERWSZEGO dnia.

Głowa wolna od ciężarów: Masz gorszy dzień? Przebodźcowanie? Wychodzisz z domu i po chwili jesteś w Parku Śląskim (Chorzowskim). To Twój prywatny ogród na wyciągnięcie ręki - idealny na spacer, bieg czy reset wśród zieleni.

Naładuj swoje baterie!

To mieszkanie to prawdziwy "game changer". Idealne dla kogoś, kto chce żyć dynamicznie, ale potrzebuje miejsca, które uwalnia głowę od codziennych trosk.

Lokalizacja: Katowice ul. Bytkowska 117, rzut beretem od Parku!
Cena: 699 000 zł (w cenę wliczona jest komórka lokatorska)
Metraż: 62 m2

Zainteresowany/a? Nie czekaj, aż ktoś inny sprzątnie Ci tę dawkę energii sprzed nosa! Napisz do mnie i umów się na oglądanie.

Udostępnij dalej! Może Twój znajomy właśnie szuka swojego kolorowego miejsca na ziemi?

Zadzwoń i umów się na oglądanie.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m² piwnica
  • Parter w apartamentowcu  
  • Katowice ul. Bytkowska
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat