Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Polna Kałuszyn

Mieszkanie 2-pokojowe Kałuszyn, ul. Polna. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kałuszyn ul. Polna · 3 piętro

275 000
5 612 zł/m²
49
2 pok.
Kałuszyn, Polna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie w kameralnym. ośmiorodzinnym bloku w Kałuszynie ul. Polna 2.
Powierzchnia 48,3 m2 - dwa duże, jasne pokoje (jeden z szafą wnękową), kuchnia, korytarz z szafą wnękową. Kuchnia i łazienka z pełnym wyposażeniem (bez AGD). Dodatkowo balkon i wydzielone pomieszczenie gospodarcze ok. 1,5m2 w chłodnej piwnicy.
Bardzo dobra lokalizacja: w obrębie 100m przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, urząd miejski. Po sąsiedzku sklep Biedronka, Rossmann, piekarnia Oskroba. W bliskiej odległości park miejski, żłobek, przychodnia lekarska, poczta, bank, dom kultury.
Łatwy i szybki dojazd trasą A2 do Warszawy i innych większych miast.
Cena mieszkania 275000zł
Więcej informacji tel

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1984
  • Kałuszyn ul. Polna
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Cena do negocjacji  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
55000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat