Iława
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 4-pokojowe Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Cena
1 190 000
Powierzchnia
103
Cena za m²
11 553
Piętro
3 / winda
Iława · 1 190 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 4-pokojowe Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 35 700 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie – gotowe do zamieszkania

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie, które zostało wykończone z najwyższą dbałością o detale i jakość materiałów. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie elegancję, funkcjonalność i wygodę na co dzień.

Parametry nieruchomości:
    •    Powierzchnia: 103 m²
    •    Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym)
    •    Liczba łazienek: 2
    •    Dodatkowe pomieszczenia: garderoba, 2 piwnice
    •    Miejsca parkingowe: 2 miejsc ca w hali garażowej
    •    Piętro / liczba pięter: 3/3 (winda)

Opis mieszkania:

Mieszkanie zostało urządzone z dużym wyczuciem stylu. W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia się bez żadnych dodatkowych nakładów. Zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe – drzwi licowane o wysokości 2,5 m nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru i elegancji.

W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, który stanowi serce domu – idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Kuchnia w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD.

Trzy niezależne sypialnie zapewniają prywatność i komfort dla każdego domownika. Dwie funkcjonalne łazienki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie – jedna z wanną, druga z prysznicem. Osobna garderoba pozwala na uporządkowanie przestrzeni i eliminację niepotrzebnych szaf w pokojach.

Dodatkowo, mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację, co zapewnia komfort przez cały rok.

Do mieszkania przynależą:
    •    dwa miejsca postojowe w hali garażowej – duży atut w tej lokalizacji + 50 000zł
    •    dwie piwnice, które świetnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 103 m²
  • 3 piętro w bloku z windą
  • Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.