Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gryfice brak adresu · 2 piętro
325 000 zł
11 017 zł/m²
29 m²
1 pok.
Gryfice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dwie kawalerki.
Możliwość zakupu wyłącznie za gotówkę.
Każda 29,5 mkw z balkonem oraz miejscem parkingowym.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,50 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe
-
2 piętro w bloku rok budowy 2021
-
Gryfice
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości