Mieszkanie na sprzedaż
Grudziądz  

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz. Zdjęcie 17

Mieszkanie na sprzedaż Grudziądz brak adresu · 2 piętro

220 000
4 752 zł/m²
46
2 pok.
Grudziądz - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

GRUDZIĄDZ SUPER PROMOCJA MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W DOBREJ LOKALIZACJI.
MACHDOM INVEST NIERUCHOMOSCI [email]
tel. [numer] 
Prezentujemy na sprzedaż w super cenie mieszkanie  o pow. użytkowej 36,80m2 tylko za 
220 000 PLN z 269 000 PLN. 
Nieruchomość funkcjonalna i słoneczna zlokalizowana jest na spokojnych przedmieściach Grudziądza, w cichej i zielonej okolicy ,to idealna propozycja dla osób szukających własnego "M" lub jako dobra inwestycja zarobkowa.
Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym, na drugim piętrze. Budynek jak i klatka schodowa w stanie dobrym. Powierzania całkowita mieszkania to 46,30m2 w skład którego wchodzi piwnica o pow.9,5m2 w dole budynku w cenie mieszkania.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest poddasze/strych z możliwością przechowywania rzeczy.
Mieszkanie w stanie dobrym do niewielkiego remontu lub odświeżania co daje możliwość adaptacji i aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.
Ogrzewane piecem gazowym.
W skład mieszkania wchodzą:
-przedpokój,
-kuchnia z oknem,
-sypialnia,
-pokój dzienny oraz łazienka z WC 
W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, sklepy osiedlowe, markety, stacja benzynowa oraz przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia, ciszę i spokój, a jednocześnie wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.
CENA POZOSTAJE DO NEGOCJACJI.
.- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
-szybka weryfikacja kredytu online na dogodnych warunkach
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ PŁATNĄ.
Nasze Biuro MACHDOM INVEST NIERUHOMOŚCI pobiera jednorazową prowizję po
zakończonej transakcji . Przed każdą prezentacją nieruchomości
wymagane jest uzyskanie w Naszym Biurze Statusu Klienta Poszukującego,
odbywa się to poprzez podpisanie karty przekazania adresu ( karta jest
zobowiązująca dopiero w momencie podjęcia decyzji o zakupie bądź
najmie nieruchomości) w przypadku podjęcia decyzji negatywnej, karta
nie jest zobowiązująca. Pośrednik odpowiedzialny za wykonanie umowy pośrednictwa:
Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany