Gorzów Wielkopolski
ul. Jana Dekerta
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 4-pokojowe Gorzów Wielkopolski, ul. Jana Dekerta
Cena
950 000
Powierzchnia
145
Cena za m²
6 552
Piętro
2
Gorzów Wielkopolski · 950 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 4-pokojowe Gorzów Wielkopolski, ul. Jana Dekerta. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 3 godziny temu
Mieszkanie 4-pokojowe Gorzów Wielkopolski, ul. Jana Dekerta. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 28 500 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 145,86 m2, usytuowane przy ul. Dekerta w Gorzowie Wlkp.. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym bloku na drugim piętrze. Na każdym piętrze tylko dwa mieszkania. Mieszkanie ma wyraźny podział na strefę dzienną i nocną, co podnosi komfort użytkowania.

Pierwszy poziom (60 m2):
- przedpokój,
- obszerna garderoba,
- łazienka z prysznicem i WC,
- salon, z balkonem o pow. 6,5 m2,
- jasna kuchnia z jadalnią i dużym balkonem o pow. 10 m2,

Drugi poziom (85 m2) na który prowadzą bukowe schody:
- przedpokój,
- sypialnia dziecięca,
- sypialnia dziecięca ze schowkiem,
- sypialnia główna z bezpośrednim dostępem do łazienki,
- duża łazienka z wanną narożnikową, dwoma umywalkami i WC,
- pralnia z dodatkową małą wanną zamontowaną na podwyższeniu, która doskonale nadaje się do ręcznego prania ewentualnie mycia małego dziecka,

Dodatkowym atutem jest stryszek o powierzchni około 35 m2, który może być wykorzystywany jako schowek lub miejsce do zabawy dla dzieci. W jednej z sypialni również znajduje się schowek nad balkonem o powierzchni 10 m2.
Na pierwszym poziomie w przedpokoju, kuchni i łazience terakota, na pozostałej powierzchni deska barlinecka bukowa. Na drugim poziomie w pokojach wykładziny dywanowe z wełny 100 procent, w łazience i pralni terakota, na przedpokoju deska barlinecka bukowa. W całym mieszkaniu drzwi drewniane bukowe wykonane na zamówienie. Wnętrze utrzymane jest w klasycznym stylu do lekkiego odświeżenia.
Do mieszkania przynależą dwie piwnice. Jedna po schodami o powierzchni 2,38 m2, druga widna, bardzo duża o powierzchni 11,81 m2.
Wokół znajdują się miejsca parkingowe oddzielone szlabanem. Blok położony jest przy pięknym parku 750-lecia. A w samym dziedzińcu piękna fontanna z terenem zielonym.
Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie z jednym licznikiem zużycia energii cieplnej. Ciepła woda także z PGE. W mieszkaniu jak i w całym bloku nie ma gazu.
W bardzo bliskiej odległości znajdują się dwa przystanki autobusowe, niedaleko również sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie idealne dla rodzin i osób ceniących komfort życia.
Zapraszamy do kontaktu.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 145 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Jana Dekerta
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.