Gdynia Chwarzno-Wiczlino
ul. Jana Kamrowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kamrowskiego
Cena
780 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
12 000
Piętro
parter
Rok budowy
2008
Gdynia Chwarzno-Wiczlino · 780 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kamrowskiego. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 18 godzin temu
Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kamrowskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 23 400 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż: usytuowane na parterze 3-pokojowe mieszkanie dwustronne z tarasem bezpośrednio wychodzącym na podwórko oraz ogródkiem od frontu budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią oraz częścią sypialną wkomponowaną w przestrzeń. Zabudowa kuchni, a także zabudowa wnękowa w salonie dają duże możliwości przechowywania. Nowoczesna stylistyka i neutralne kolory spełnią wymagania osób ceniących prostotę ponadczasowość. Zajmujące całą ścianę okna tarasowe dają poczucie jeszcze większej przestrzeni. Korytarz utrzymany w tej samej kolorystyce mieści pojemną szafę wnękową. Wrażenie przestronności potęguje ogromne lustro zajmujące całą jego ścianę. Znajduje się mam również pojemna szafka na buty, a także składane siedzisko.
Łazienka utrzymana w jasnej kolorystyce zawiera przestronny prysznic, toaletę, podwójną umywalkę oraz szafę, w której zmieści się pralka oraz suszarka elektryczna, a także chemia gospodarcza i pranie.
Dwie sypialnie znajdujące się po drugiej stronie korytarza są ustawne. Ich okna wychodzą na ogródek oddzielony od ulicy bujną zielenią.
Powierzchnia mieszkania: 65,7 m²
Taras: 16,3 m²
Ogródek przydomowy: 55,1 m²
Mieszkanie znajduje się w centrum dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, blisko sklepów i infrastruktury, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Budynek został wybudowany w 2008 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat temu (włączając wymianę instalacji hydraulicznej i elektrycznej). Gwarantuje to nowoczesne wykończenie i wysoki standard.
Dodatkowo, mieszkanie wyposażone jest w grzejniki antyalergiczne. Zadbano o dużą ilość punktów świetlnych oraz gniazdek elektrycznych, co pozwala na komfortowe i ekonomiczne doświetlanie poszczególnych stref mieszkania. W pakiecie uprzejmi i życzliwi sąsiedzi.
Cena: 780 000 PLN
Dodatkowo: odpłatne miejsce w hali garażowej oraz piwnica w cenie 50 000 PLN

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m²
  • parter w 3-piętrowym budynku z 2008 roku
  • Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kamrowskiego
  • Taras, piwnica, miejsce w hali garażowej, ogródek, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.