Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Częstochowa Północ ul. Baczyńskiego · 7 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m², położone przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 4 w Częstochowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy Północ.
Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone - całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w mieszkaniu i jest wliczone w cenę, w tym sprzęt AGD.
To propozycja dla osób, które szukają mieszkania, do którego można się wprowadzić bez konieczności urządzania wszystkiego od podstaw.
ROZKŁAD MIESZKANIA:
• Salon: Przestronny i dobrze doświetlony, z wyjściem na balkon oraz zamontowaną wydajną klimatyzacją.
• 2 Sypialnie / Pokoje: Niezależne i ustawne (dla dzieci, na sypialnię lub gabinet do pracy zdalnej).
• Kuchnia: Osobna, widna, z pełną zabudową i sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap).
• Łazienka: z dużą kabiną prysznicową walk-in (deszczownica) oraz pralką.
• Przedpokój i korytarz z dwiema pojemnymi szafami w zabudowie.
• Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ i dużą ilość zabudowanych miejsc do przechowywania.
LOKALIZACJA - CZĘSTOCHOWA, PÓŁNOC:
Budynek znajduje się w dobrze zagospodarowanej części dzielnicy Północ, przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 4. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. W niewielkiej odległości znajduje się również Promenada Niemena oraz tereny rekreacyjne.
Dużym atutem jest bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Częstochowy - w pobliżu znajdują się zarówno przystanki autobusowe, jak i tramwajowe.
W okolicy dostępne są również liczne miejsca parkingowe na ogólnodostępnych parkingach - znalezienie miejsca nie stanowi problemu.
DLACZEGO WARTO?
To mieszkanie łączy dobry metraż, funkcjonalny układ i pełne wyposażenie. 59 m² pozwala wygodnie urządzić zarówno mieszkanie dla rodziny, jak i przestrzeń dla pary potrzebującej dodatkowych pokoi do pracy czy dla gości.
Ponadto zaletą jest to, że do mieszkania wchodzi się przez zamykany na klucz korytarz, dzielony tylko z jednym sąsiadem, co daje dodatkową wygodę i zwiększa bezpieczeństwo.
Pełne wyposażenie, klimatyzacja, trzy pokoje i dwa korytarze, balkon, winda, piwnica, osobna kuchnia to atuty, które sprawiają, że mieszkanie jest gotowe do normalnego, wygodnego użytkowania od pierwszego dnia.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1980
-
Częstochowa, Północ ul. Baczyńskiego
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Wyposażenie klimatyzacja, pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
86000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Częstochowa -
Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa
-
Mieszkania Częstochowa ul.
Baczyńskiego -
Mieszkania na sprzedaż
Częstochowa Północ -
Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa
Północ -
Mieszkania śląskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Częstochowa -
Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa
-
Domy Częstochowa
-
Ceny mieszkań Częstochowa
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż