Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ciechanów ul. Opinogórska · parter
485 000 zł
11 276 zł/m²
43 m²
2 pok.
Ciechanów, Opinogórska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam nowe mieszkanie, oddanie 2025 rok, przy ul. Opinogórskiej 65 w Ciechanowie o powierzchni 43,01 m kw. Lokal jest wykończony i gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, przedpokoju. Pomieszczeniem przynależnym do lokalu jest komórka lokatorska (3,8 m kw.) oraz miejsce garażowe usytuowane w podziemnej kondygnacji budynku. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 32,5 m kw.
Cena: 495 tys. zł
Komórka: 10 tys. zł
Miejsce postojowe: 30 tys. zł
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,01 m² piwnica, miejsce w hali garażowej, ogródek, aneks kuchenny
-
Parter w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2025
-
Ciechanów ul. Opinogórska
-
Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości