Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Chełmiec ul. Szeroka · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przed Tobą gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 100 m², łącznie ze strychem do indywidualnego zagospodarowania, wybudowane w 2023 roku.
Na parterze posiada korytarz wejściowy, WC, kuchnię z jadalnią oraz salon z wyjściem na ogród.
Na piętrze 3 pokoje oraz łazienkę.
Wyposażone jest w nowoczesne sprzęty, takie jak pralko-suszarka, zmywarka, lodówka, kuchenka indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka i telewizor.
Dodatkowe udogodnienia to klimatyzacja, ogród (taras) na którym znajduje się wypoczynek oraz wysuwana markiza, 2 miejsca parkingowe oraz garaż.
Ogrzewanie gazowe piecykiem dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania zapewnia komfort przez cały rok.
W budynku zastosowano plastikowe okna DAKO (3-szybowe, 7-komorowe) z roletami antywłamaniowymi.
Lokalizacja jest świetna - blisko sklepów, szkół oraz przystanków komunikacji miejskiej.
Zapraszam do kontaktu.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 100 m² taras, garaż/miejsce parkingowe, ogródek
-
Parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym rok budowy 2023
-
Chełmiec ul. Szeroka
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie klimatyzacja, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
156000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż