Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Brodnica ul. Nowa Kolonia · 3 piętro
235 000 zł
6 597 zł/m²
35 m²
2 pok.
Brodnica, Nowa Kolonia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,62 m², usytuowane na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym z balkonem przy ulicy Nowa Kolonia w Brodnicy.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,06 m².
Lokal do remontu, daje to możliwość urządzenia wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny.
Atuty nieruchomości:
- powierzchnia: 35,62 m²,
- piwnica: 3,06 m²,
- 3 piętro,
- niski czynsz,
- spokojna lokalizacja.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,62 m² balkon, piwnica
-
3 piętro w bloku
-
Brodnica ul. Nowa Kolonia
-
Mieszkanie w stanie do remontu
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości