Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Borówiec ul. Gruszkowa · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie bezpośrednio.
Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w m Borówiec. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 63,9 m. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Dodatkowo w układ mieszkania wchodzi ubikacja, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze do mieszkania przynależne dwa miejsca postojowe, taras oraz dodatkowa przestrzeń do własnego zagospodarowania. Dodatkowym atutem mieszkania jest przestronny strych do własnej aranżacji. Źródłem ogrzewania oraz ciepłej wody jest pompa ciepła, a " zielona" charakterystyka energetyczna budynku daje gwarancję niskich kosztów eksploatacyjnych. Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na las. W pobliżu mieszkania usytuowana jest infrastruktura usługowo - handlowa oraz medyczna.
Znakomite miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, aktywność fizyczną oraz pragnących korzystać z uroków otaczającej przyrody.
Pośrednikom i agentom nieruchomości z góry dziękuję za zainteresowanie bez zadeklarowanego klienta.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m² zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, osobna kuchnia
-
Parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy, rok budowy 2024
-
Borówiec ul. Gruszkowa
-
Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Świadectwo Energetyczne
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż