Mieszkanie na sprzedaż Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², zlokalizowane w Bogatyni przy ul. Kościuszki, na pierwszym piętrze zadbanego bloku po termoizolacji. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonalnym i poszukiwanym układem pomieszczeń - przestronny, jasny salon z wyjściem na balkon, ustawna sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka z WC oraz komfortowy przedpokój.
Dużym atutem mieszkania jest balkon z przyjemnym, zielonym widokiem na ogródki, który zapewnia poczucie spokoju i prywatności - idealne miejsce do relaksu po pracy.
Lokal jest doskonale doświetlony i daje szerokie możliwości aranżacyjne, co czyni go idealną propozycją zarówno dla osób poszukujących mieszkania „pod siebie”, jak i inwestorów planujących zakup pod wynajem lub dalszą odsprzedaż po remoncie. Pierwsze piętro to jedna z najbardziej pożądanych kondygnacji - wygodna i praktyczna na co dzień.
Budynek po termomodernizacji zapewnia lepszą efektywność energetyczną oraz niższe koszty utrzymania, a zarządzanie przez wspólnotę mieszkaniową gwarantuje kontrolę nad wydatkami i standardem części wspólnych.
Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co stanowi ogromny atut - daje możliwość stworzenia wnętrza w pełni dopasowanego do własnych potrzeb i aktualnych trendów rynkowych, bez konieczności kompromisów.
Dodatkowym atutem jest lokalizacja - spokojna okolica z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej: w pobliżu sklepy, szkoły, punkty usługowe oraz komunikacja.
To nieruchomość z dużym potencjałem i świetną bazą inwestycyjną - idealna dla klientów ceniących możliwość kreowania przestrzeni od podstaw.
Cena mieszkania 180 000,00 zł
Pomagamy w uzyskaniu kredytu, posiadamy szeroką ofertę dla firm i osób indywidualnych.
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę - Marta Wojtków, nr licencji 20593.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Dane zamieszczone są na podstawie informacji otrzymanych od właściciela.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marta Wojtków (licencja nr: 20593)
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m²
-
1 piętro w bloku
-
Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż