Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Białystok ul. gen. Józefa Bema · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 45 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch mieszkań posiadających odrębne księgi wieczyste, które zostały profesjonalnie przebudowane na 5 niezależnych mikrokawalerek.
Układ nieruchomości:
Mieszkanie nr 1 - 3 niezależne mikrokawalerki
Mieszkanie nr 2 - 2 niezależne mikrokawalerki
Całość została wykonana od podstaw już na etapie stanu deweloperskiego, dzięki czemu każda kawalerka funkcjonuje jak niezależny lokal pod względem instalacyjnym.
Każda z 5 mikrokawalerek posiada:
- indywidualny licznik energii elektrycznej,
- indywidualny licznik wody,
- własną skrzynkę z bezpiecznikami,
- osobne instalacje wodno-kanalizacyjne,
- pełną niezależność eksploatacyjną.
Takie rozwiązanie znacząco upraszcza zarządzanie nieruchomością oraz rozliczanie najemców.
Budynek został oddany do użytku w 2020 roku, dzięki czemu nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów związanych z wiekiem budynku.
Najważniejsze atuty inwestycji:
- 5 w pełni wyposażonych mikrokawalerek,
- 100% obłożenia - wszystkie lokale są obecnie wynajęte,
- stabilny, comiesięczny dochód pasywny od dnia zakupu,
- brak konieczności poszukiwania najemców,
- dwa mieszkania z odrębnymi księgami wieczystymi - możliwość sprzedaży każdego z nich osobno w przyszłości,
- inwestycja zaprojektowana z myślą o długoterminowym wynajmie i maksymalizacji rentowności.
To propozycja dla inwestora, który szuka gotowego biznesu generującego dochód od pierwszego dnia po zakupie, bez konieczności przeprowadzania remontów, adaptacji czy organizowania procesu wynajmu.
Szczegółowe informacje dotyczące przychodów, kosztów utrzymania oraz stopy zwrotu zostaną udostępnione zainteresowanym osobom podczas prezentacji nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię pełną dokumentację inwestycji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 100 m²
-
1 piętro w apartamentowcu rok budowy 2020
-
Białystok ul. gen. Józefa Bema
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
300000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż