Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Białogard ul. Kochanowskiego · 4 piętro
162 000 zł
5 956 zł/m²
27 m²
1 pok.
Białogard, Kochanowskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam kawalerkę.
Składa się z jednego widnego salonu z balkonem, połączonego z kuchnią, łazienką i przedpokojem.
W kuchni znajdują się nowe fronty i wymieniony blat. Jest lodówka pod zabudowę oraz kuchenka gazowa, okap.
W przedpokoju jest duża szafa.
Mieszkanie wymaga małego odświeżania.
Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,20 m² balkon, aneks kuchenny
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1960
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości