Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bartoszyce ul. Konopnickiej · 2 piętro
200 000 zł
3 683 zł/m²
54 m²
2 pok.
Bartoszyce, Konopnickiej
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie przy ul. Konopnickiej 3 w Bartoszycach. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania można zrobić kilka poprawek. Składa się z salonu z kuchnią i miejscem na jadalnię. Duży pokój i garderoba z możliwością małego pokoju. Powierzchnia mieszkania: 54,3 m.kw. Do lokalu przynależy: piwnica 8,3 m.kw. położona na kondygnacji piwnic tego budynku oraz pomieszczenie gospodarcze 4,6 m.kw. położone w budynku gospodarczym obok tego bloku. Jest miejsce na auta, spokojna okolica blisko lasek, sklepy i centrum miasta oraz szkoła. Zapraszam
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,30 m² piwnica
-
2 piętro w kamienicy
-
Bartoszyce ul. Konopnickiej
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości