Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Aleksandrów Kujawski ul. ks. Józefa Szczygłowskiego · parter
580 000 zł
9 525 zł/m²
60 m²
3 pok.
Aleksandrów Kujawski, ks. Józefa Szczygłowskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie o powierzchni 60,89 m kw z przynależną komórką lokatorską, obok mieszkania.
Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza.
Mieszkanie znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy na wyłączność ogrodzony ogródek 50 m kw.
W mieszkaniu zamontowana klimatyzacja i rolety zewnętrzne.
Mieszkanie wysokie, co nadaje mu wyjątkowego uroku.
Mieszkanie trójstronne, słoneczne.
Teren ogrodzony i monitorowany. Okolica cicha.
Możliwość nabycia miejsca postojowego w garażu w budynku w promocyjnej cenie do 31.05.[numer] zł.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,89 m² taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, ogródek, aneks kuchenny
-
Parter w 3-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2022
-
Aleksandrów Kujawski ul. ks. Józefa Szczygłowskiego
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
116000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
116000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski -
Mieszkania 3-pokojowe Aleksandrów