Legnica Zosinek
ul. Lwowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
330 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
4675
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Lwowska. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, składa się z dwóch pokoi, łazienki , kuchni i przedpokoju. Lokal ma ładny, duży balkon oraz komórkę lokatorską w poziomie piwnicy.

Standard wykończenia wnętrz :

- stolarka okienna i balkonowa - drewniana
- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe ;
- podłogi i posadzki :parkiet, terrakota,
- ściany: gładkie; opaski z płytek ceramicznych w kuchni, płytki ścienne ceramiczne
- łazience do sufitu.
- wyposażenie sanitarne typowe ;
- ogrzewanie - etażowe gazowe ;
- instalacje - wszystkie wymienione na nowe

Lokalizacja :

Nieruchomość znajduje się w Legnicy, przy ul. Lwowskiej, na terenie obrębu ewidencyjnego Zosinek, w strefie peryferyjnej miasta ( w kierunku na Chojnów). Jest to teren położony w zachodniej części miasta, stanowiący zabudowania pokoszarowe przekształcone i zmodernizowane na lokale mieszkalne. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się zabudowa willowa jednorodzinna z jednej strony i zabudowa pokoszarowa wielorodzinna oraz użytkowa z drugiej strony (budynek biurowy, kościół).

Do budynków użyteczności publicznej i centrum usługowo - handlowego ok.2km. Blisko szkoły i przedszkola, ośrodki zdrowa. Lokalizację uznaje się za korzystną. Stan usług, zaplecza bytowego i komunikacji jest dobry. Przystanek komunikacji miejskiej w odległości ok.300m od budynku.

Czynniki środowiskowe korzystne. W sąsiedztwie brak jest obiektów uciążliwych mogących spowodować zanieczyszczenie środowiska pyłem, hałasem lub innymi zanieczyszczeniami lub wpływać na obniżenie wartości nieruchomości. Dojazd do nieruchomości ulicami utwardzonymi, z możliwością parkowania wzdłuż budynku. Brak uciążliwości typu hałas, zanieczyszczenie środowiska , itp.

Uzbrojenie terenu :

sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna sieciowa, sieć gazowa, sieć energoelektryczna

Opis budynku :

Budynek z początku XIX wieku, w zabudowie wolnostojącej, podpiwniczony, wzniesiony w technologii tradycyjnej, o 2 kondygnacjach nadziemnych i poddaszu użytkowym. Jest to budynek pokoszarowy, przekształcony i zmodernizowany na lokale mieszkalne. Wejście do budynku bezpośrednio z chodnika ulicznego , wejście do piwnic z wnętrza budynku. Wszystkie pomieszczenia parteru znajdują się ponad poziomem terenu . Lokale mieszkalne wydzielone w bryle budynku trwałymi przegrodami. W budynku nie ma urządzeń służących funkcjonowaniu innych budynków i nie ma przejść do sąsiednich nieruchomości.
Ściany konstrukcyjne murowane; ściany działowe z cegły . Stropy monolityczne. Dach dwuspadkowy, kryty dachówką ceramiczną. Elewacja frontowa i tylna gładka (balkony) . Rynny i rury spustowe z PCV. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, grzewczą. Budynek w całości po kapitalnym remoncie. W budynku jest domofon i oświetlenie zewnętrzne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70,59 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Legnica, Zosinek, ul. Lwowska
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Legnica Zosinek, Lwowska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.