Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
264 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
6966
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście.. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na osiedlu Bartodzieje przy ul. Curie-Skłodowskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,90 m2, w jego skład wchodzą: 2 pokoje ( ok.7,9 m2 + 17 m2) , kuchnia (5m2), przedpokój (5m2), łazienka z wc (3m2) . Do mieszkania przynależy również piwnica. Mieszkanie ma wygodny rozkład. Okna wychodzą na wschodnią, cichą stronę budynku z widokiem na Balaton. Lokal jest położony na parterze w wieżowcu, który został poddany termomodernizacji, wyposażony jest w domofon, śmietniki osobno ogrodzone poza budynkiem. Cena obejmuje meble wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miejsca parkingowe pod blokiem dla mieszkańców ( szlaban na pilota). Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej i bezpiecznej części osiedla, blisko przystanki autobusowe, w najbliższym sąsiedztwie sklepy, rynek. Szpital im. Dr. Jurasza oddalony jest kilka min drogi. Woda i ogrzewanie wliczone w czynszu (zamontowane liczniki). Gaz i prąd – zawarte umowy z dostawcami, zużycie wg liczników.
Pośrednikom dziękuję, nie jestem zainteresowana.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 m²
  • parter w bloku
  • Bydgoszcz, Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, Marii Curie-Skłodowskiej Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.