Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Zawiercie Centrum ul. Wierzbowa16a
2 500 000 zł
16 667 zł/m²
150 m²
Zawiercie Centrum, Wierzbowa16a
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 75 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Lokal handlowo usługowy Zawiercie ul.Wierzbowa 16a tel.[numer] trzy lokale wynajęte gotowy biznes .Lokal położony w sąsiedztwie przedszkola nr 15 żłobka szkoły ppdstawowej nr 6 hotelu Zawiercie bloków mieszkalnych pawilonów handlowo usługowych w pasażu
Pełna własność budynek z 2002r w stan idealny.
-
ul. Wierzbowa16a, Zawiercie Centrum, powiat zawierciański
-
Na sprzedaż lokal o powierzchni 150 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
500000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
500000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy