Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
pl. Jana Pawła II Wrocław Stare Miasto

Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 1
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 2
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 3
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 4
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 5
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 6
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 7
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 8
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 9
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 10
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 11
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 12
Lokal Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II. Zdjęcie 13

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Wrocław Stare Miasto pl. Jana Pawła II

14 500
83 zł/m²
175
Wrocław Stare Miasto, pl. Jana Pawła II - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia przestronne i doświetlone biuro w bezpośredniej okolicy placu Jana Pawła II, idealne dla firm poszukujących prestiżowego adresu, świetnej komunikacji i komfortowego miejsca do pracy.
Nowoczesny biurowiec z 2013 roku oferuje recepcję otwarta w godzinach 8-16 oraz całodobowy dostęp do obiektu. Mimo lokalizacji w samym centrum w lokalu panuje cisza ze względu na usytuowanie okien od wewnętrznej strony budynku. 
Obecnie lokal posiada dwa osobne pokoje i nowy aneks kuchenny oraz open space, jednak istnieje możliwość podziału według potrzeb wynajmującego. 
Koszt wynajmu 56zł/m2 + 20zł/m2 eksploatacja + części wspólne 25m2 x 48 zł = 14 500 zł netto. 
Prąd i woda wg. liczników. 
Istnieje możliwość wynajęcia 2 miejsc parkingowych w cenie 450 zł netto za jedno miejsce.  
Zapraszam do kontaktu i prezentacji lokalu.

  • pl. Jana Pawła II, Wrocław Stare Miasto  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 175 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj