Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Łucka Warszawa Mirów

Lokal Warszawa Mirów, ul. Łucka. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Mirów ul. Łucka

10 000
61 zł/m²
163
Warszawa Mirów, Łucka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia lokal składający się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek i toalety, loggi.
Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu i komórka.
Bardzo dobra lokalizacja obok hotelu Hilton.
Blisko stacja metra.
Budynek strzeżony, monitorowany całodobowo.
Lokal posiada klimatyzację.

  • ul. Łucka, Warszawa Mirów  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 163 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu

Podobne nieruchomości komercyjne na wynajem

11
Lokal Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska

10 000

154

Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów. Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa. Powierzchnia: 154,9 m². Piętro: 1 z 4. Czynsz najmu: 10 000 zł/mies. Dostępny od zaraz. OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia przestronny, wykończony lokal usługowy położony przy ul. Grochowskiej, w sercu warszaws...

Zobacz ogłoszenie
3
Biuro Warszawa Mokotów

9 937

265

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie ! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A ? Windy ? Klimatyzacja ? Ochrona 24h ? Monitoring ? System kontroli dostępu ? Czujki dymu i ciepła ? Ścianki działowe ? Okablowanie teletechniczne ? Recepcja ? System zarządzania budynkiem (BMS) ? Uchylne okn...

Zobacz ogłoszenie
20
Lokal Warszawa Białołęka, ul. Bohaterów

10 000

258

Białołęka PKP Płudy Ulica: Bohaterów 14 Lokal składa się z 3 kondygnacji: 1) Parter z przynależącym ogródkiem: - 86 metrów (jeden lub dwa lokale) - plus 160 metrów ogródka - Cena: 120 zł netto za metr - Teren przed (ogródek): 2000 zł netto 2) Piętro 1: - 86 metrów (jeden lub dwa lokale) - Cena: ...

Zobacz ogłoszenie
11
Lokal Warszawa Włochy, ul. Popularna

10 000

138

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach. Atuty: Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP, Komunikacja - 2 min pieszo do przystanków autobusowych oraz 5 min spacer...

Zobacz ogłoszenie
5
Biuro Warszawa Śródmieście

9 945

153

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 153 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł /m2 netto + 23 zł /m2 eksploatac...