Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Wielicka 259 Kraków Prokocim

Lokal Kraków Prokocim, ul. Wielicka. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Kraków Prokocim ul. Wielicka 259

7 981
101 zł/m²
79
Kraków Prokocim, Wielicka 259 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Odstąpię lokal gastronomiczny w galerii handlowej - CH Mozaika, ul. Wielicka 259.

Odstąpię lokal gastronomiczny zlokalizowany w bardzo ruchliwym punkcie galerii handlowej CH Mozaika. Lokal znajduje się naprzeciw kas Kauflandu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie food courtu, co gwarantuje stały przepływ klientów.

Parametry lokalu:
• Powierzchnia: 79,01 m²
• Czynsz najmu: 7 981 zł
• Opłaty wspólne: 3 329 zł
• Odstępne: 100 000 zł - do negocjacji

Główne zalety:
• Niski czynsz jak na lokal w galerii handlowej
• Świetna lokalizacja - tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym klientów
• Naprzeciw kas Kauflandu - duży ruch przez cały dzień
• Blisko strefy gastronomicznej (food court)
• Lokal przystosowany do gastronomii
• Możliwość negocjacji odstępnego

Kontakt pod numerem tel. 

  • ul. Wielicka 259, Kraków Prokocim  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 79,01 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu