Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
Prądnik Biały Kraków

Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 1
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 2
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 3
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 4
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 5
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 6
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 7
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 8
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 9
Lokal Kraków Prądnik Biały. Zdjęcie 10

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Kraków Prądnik Biały

5 900
58 zł/m²
102
Kraków Prądnik Biały - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

*Handel*Usługi*Biuro* 102 m, Górka Narodowa

Lokal 102,28 m2 frontowy, jednopoziomowy składa się dużej sali sprzedaży, łazienek, kuchni i pomieszczeń biurowych. Lokal zwolniony w trakcje adaptacji pod gastronomie - brak gazu w lokalu.

Brak zgody na alkohol od wspólnoty mieszkaniowej.

Atuty:

* Atrakcyjna lokalizacja na dużym osiedlu
* Lokal frontowy z witrynami
* Możliwość własnej aranżacji bez zmian konstrukcyjnych
* Trzy wejścia
* Moc przyłączeniowa 25 KW

Lokalizacja: Prądnik Biały, Górka Narodowa okolice alei 29 listopada

Cena 5900 zł czynsz najmu brutto + media wg zużycia
Opłata administracyjna 810 zł ( zaliczki na śmieci , ogrzewanie) + woda i prąd.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń!

Kontakt: Piotr Górak
tel: [numer]

  • Kraków Prądnik Biały  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 102,28 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu