Ogłoszenie wstrzymane

Pruszków Centrum
ul. Ołówkowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
575 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
12422
Piętro
4 / winda
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków Centrum, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie 46m2 na ostatnim 4 piętrze w bloku na zamkniętym osiedlu Grafitowym przy ulicy Ołówkowej w centrum Pruszkowa. Bezpośrednio obok stacji PKP Pruszków (25minut SKM do Warszawy Śródmieście), blisko do centrum handlowego Nowa Stacja, w pobliżu parki i szkoły. Jesteśmy pierwszymi właścicielami, kupiliśmy je od dewelopera zaraz po budowie w 2009 roku. Duży balkon 5,5m2 skierowany na południe. Winda, piwnica, możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Panele na podłodze, w łazience glazura. Szafy zabudowane na wymiar w przedpokoju i sypialni. Mieszkanie dostępne od jesieni/zimy 2022, w zależności jak szybko odbierzemy i wykończymy nowy lokal. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,29 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku
  • Pruszków, Centrum, ul. Ołówkowa
  • Balkon, piwnica, możliwość wynajęcia garażu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Pruszków Centrum, Ołówkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.