Zabrze Mikulczyce

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
83
Cena za m²
4322
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze Mikulczyce. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Witam
Jeśli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania bez przechodnich pokoi w dobrej okolicy to jest oferta dla Ciebie !
Sprzedaż od osoby prywatnej.
Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie, wszystkie pokoje nie są przechodnie Dodatkowo zostało wygospodarowane miejsce na pomieszczenie gospodarcze . Do mieszkania przynależy piwnica oraz dostępny jest dla lokatorów strych.
Posiada kompletnie wyposażoną kuchnie w zabudowie pralka, piekarnik, mikrofalówka, pralka. W przedpokoju zabudowana duża i pojemna szafa. W całym mieszkaniu panele w łazience glazura.
Budynek przeszedł termoizolacje wraz z dachem, klatka czysta także po remoncie.
Bardzo dobry dojazd do DK88 oraz blisko zajad na A1. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe W bliskiej okolicy przedszkola, szkoły, apteka, sklepy spożywcze.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,30 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Zabrze, Mikulczyce
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zabrze Mikulczyce Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.