Łódź Śródmieście
ul. Piwna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
285 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
8382
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Piwna. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Posiada powierzchnię 34m2 i położone jest na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w 2018 roku. Całość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie wyremontowane. Jest w pełni wyposażone i umeblowane we wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Świetna lokalizacja pod względem logistycznym, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowe Manufaktura, park, sklepy, siłownia, kino., zapewniająca też znakomite połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Wynajmuje się bez problemu. W cenie miejsce parkingowe wpisane w akt notarialny. Ogrzewanie miejskie .Brama zamykana na pilota.
Koszt : 285 000zł. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Łódź, Śródmieście, ul. Piwna
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Łódź Śródmieście, Piwna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.