Łódź Widzew
ul. Wysoka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
310 000
Powierzchnia
41
Cena za m²
7561
Piętro
2
Rok budowy
1964
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Wysoka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ciepłe mieszkanie w centrum miasta. Dobrze doświetlone. Eskpozycja okien na wschód i zachód. Gotowanie w kuchni może odbywać się w towarzystwie. Kuchnia łączona z salonem. Szafy wnękowe. Łazienka z dużą kabiną prysznicową. Wymienione instalacje elektryczne. Sypialnia w drugim skrzydle mieszkania z oknami skierowanymi na zachód. 
Mieszkanie dobrze utrzymuje temperaturę. Szczelne plastikowe okna. Docieplony budynek. Ogrzewanie miejskie. Planowany remont klatki schodowej. Domofon przy klatkach schodowych, jak i przy furtce na ogrodzone podwórze. Elektryczna brama na pilota, która prowadzi do ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla mieszkańców. Dalej można przejechać do murowanego garażu, który posiada odrębną własność.
Cicha okolica. W bliskim sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi (EC1). W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze oraz przychodnia medyczna. W ciągu 2 minut dojdziemy do piekarni po świeże pieczywo, a 10 minut zajmie nam spacer do Centrum Nauki i Techniki, gdzie czeka nas masa interaktywnych wrażeń lub relaks na pokazie astronomicznym w planetarium. Ukojenie znajdziemy również w Palmiarni i malowniczym Parku Źródliska, a obok niego sławiąca nasze miasto łódzka filmówka. Dostęp do komunikacji miejskiej i łódzkich uczelni. Jeśli posiadasz auto, to na pewno zadba o nie pobliski warsztat samochodowy. Prosta trasa prowadzi również do autostrad A1 i A2. Jeśli wolisz podróżować pociągiem, to Dworzec Łódź Fabryczna znajduję się zaraz obok EC1. 
Oferta dostępna wyłącznie u nas. Właściciele planują przeprowadzkę wiosna-lato. 
Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania i składania ofert !
TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.
Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Katowice, ul. Grabowa 2 pok. 308 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.
Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.
Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1964 roku
  • Łódź, Widzew, ul. Wysoka
  • Garaż
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Widzew, Wysoka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.