Poznań Śródka
ul. Bydgoska
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
248 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
6 966
Piętro
4
Rok budowy
1948
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Poznań Śródka, ul. Bydgoska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Poznań Śródka, ul. Bydgoska. Zdjęcie 2
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Opis:

Sprzedam kilka nieruchomości. Mieszkanie 55m2 na Grunwaldzie, które jest wynajmowane za 1.300 zł miesięcznie (umowa odnawiano co roku). Mieszkanie o pow. 55 m2, 1 piętro, duże okna, słoneczne. Ogrzewanie centralne + piece kaflowe. Budynek remontowany, willa miejska (15 mieszkań). ul. Palacza. Super lokalizacja (apteka, delikatesy, przystanek A, Lidl). Wszystko w zasięgu paru minut. Czynsz stabilny. Koszty posiadania 120 zł (remontowe, ubezpieczenie).

Sprzedam także lokal usługowy na Łazarzu o pow 31m2, pod umową najmu w kwocie 1.300 zł miesięcznie. Status - Lokal usługowy, kamienica, przyziemne, intensywna zabudowa wielorodzinna. adres: ul. Gąsiorowskich. Ogrzewanie elektryczne. Dużo usług na tej samej zasadzie w okolicy (wyremontowane przyziemia dużych budynków wielorodzinnych). Sklepy spożywcze, drogerie, sklepy specjalistyczne, zakłady fryzjerskie, salony odnowy, salony urody, piekarnie, cukiernie. Super lokalizacja bardzo blisko MTP, dworca PKP. Po odliczeniu kosztów posiadania zostaje 1.000 zł na rękę miesięcznie.

Sprzedam również mieszkanie o pow. 35m2 na Śródce, które jest zajęte przez lokatora z tytułem eksmisji (osoba w podeszłym wieku, w oczekiwaniu na lokal socjalny od Miasta Poznania. Dokumenty zostały złożone lata temu). 8.400 zł stanowi coroczne roszczenie wobec miasta z tytułu odszkodowania za zajęcie lokalu / uznawane / wypłacane. Mieszkanie o pow. 35 m2, 4 piętro, kamienica po remoncie, słoneczne. Ogrzewanie piec kaflowy + możliwość założenia piece na gaz (wykonano przyłącze gazowe do mieszkania). Budynek odnowiony, narożny, ul. Bydgoska/Gdańska. Super lokalizacja bardzo blisko katedry na Ostrowie Tumskim, blisko do ronda Śródka, spacerem na Maltę. Około 210 zł stanowi koszt utrzymania posiadania (remontowe, ubezpieczenie).

Powyższe nieruchomości sprzedam osobie zainteresowanej inwestycją w nieruchomości. Aktualnie przychód z nieruchomości wynosi około 38.000 zł rocznie. W nieodległej perspektywie możliwość wygenerowania przychodu rocznego na poziomie 48.000 zł rocznie. Lokale nie wymagają wielkich remontów. Prace modernizacyjne i bieżące małe naprawy są wykonywane przez najemców. Wszystkie inne naprawy części wspólnych po stronie zarządców poszczególnych nieruchomości. Zainwestuj, wynajmuj, zarządzaj. Sprzedam całość za cenę 567 tyś. Mieszkanie na Śródce- własność, pozostałe to lokale ze wskazaniem na udziałach w nieruchomości wspólnej bez hipoteki. Możliwy kredyt hipoteczny z zabezpieczeniem na hipotece, na mieszkaniu na ul. Bydgoskiej.
Rafał T. Szczegóły na stronie wu wu wu ur ba no krop ka PE el

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 35,60 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1948 roku
  • Poznań, Śródka, ul. Bydgoska
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Ogłoszenie dotyczy udziału w nieruchomości
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Śródka, Bydgoska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.