Nieruchomość komercyjna na sprzedaż
ul. Grochowska 326 Warszawa Praga-Południe

Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 1
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 2
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 3
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 4
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 5
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 6
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 7
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 8
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 9
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 10
Nieruchomość komercyjna Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 11

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska 326

2 499 000
16 133 zł/m²
154
Warszawa Praga-Południe, Grochowska 326 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż lokal usługowy - 154,90 m² - Warszawa, Grochów
Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa
Piętro: 1 z 14
Powierzchnia: 154,90 m²
Cena: 2 499 000 zł

Opis nieruchomości:
Na sprzedaż przestronny, wykończony lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej, w sercu warszawskiego Grochowa. Lokal idealnie nadaje się pod działalność biurową lub usługową, taką jak:

kancelaria prawna

studio tatuażu

studio fotograficzne

agencja kreatywna

gabinety terapeutyczne

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z reprezentacyjnym wejściem. Bezpośrednio przy budynku znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, a od stacji metra Stadion Narodowy dzieli nas tylko 6 minut jazdy tramwajem. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 12 minut.

Układ pomieszczeń:
5 dużych, jasnych pokoi - idealnych na gabinety, pracownie lub biura

kuchnia (możliwość adaptacji na zaplecze socjalne)

łazienka

osobna toaleta

Standard wykończenia:
lokal po remoncie instalacji elektrycznej

klimatyzacja

100-letni dębowy parkiet i gres drewnopodobny

kuchnia wykonana na zamówienie przez stolarza - może służyć jako aneks socjalny

możliwość podziału przestrzeni zgodnie z potrzebami najemcy/inwestora

Dodatkowe atuty:
przynależny garaż oraz dwa miejsca postojowe

komórka lokatorska

duże możliwości aranżacyjne

bardzo dobry standard wnętrz

pierwsze piętro z wygodny dostęp dla klientów

Lokalizacja i otoczenie:
Grochów to dzielnica z pełną infrastrukturą usługową i doskonałą komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteki, piekarnie, kawiarnie, szkoły oraz urzędy. Wysokie natężenie ruchu pieszych i komunikacji sprzyja prowadzeniu działalności usługowej.