Łódź Bałuty
ul. Łagiewnicka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
235 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
6351
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dzień dobry,

Zapraszam do zakupu mieszkania które przeszło gruntowny remont ok 3 lata temu, wymieniona elektryka, hydraulika, okna podłogi oraz drzwi. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się z jednego dużego pokoju, obszernego przedpokoju, dużej kuchni oraz łazienki. Duża szafa w zabudowie w przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym bloku dzięki czemu mamy możliwość parkowania samochodu pod samą klatka na terenie zamkniętym z bramą na pilota. Wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz ok 280 zł, blok ocieplony, lokalizacja to ul Łagiewnicka 13/21. Kuchnia w pełni umeblowana jak na zdjęciu, łazienka również z przygotowanym miejscem na pralke, wszystko co na zdjęciach zostaje w mieszkaniu chyba, że kupujący zechce inaczej. Mieszkanie nie jest zadłużone, jestem jego jedynym właścicielem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m²
  • parter w bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Łagiewnicka
  • Możliwość dokupienia garażu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Łagiewnicka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.