Łódź Dąbrowa
ul. Poli Gojawiczyńskiej
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
270 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
5964
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1964
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku sprzedam. Mieszkanie jest umeblowane, sypialnia i łazienka po remoncie. Drzwi wejściowe nowe, antywłamaniowe. Blok ładnie usytuowany wśród zieleni, zadbany. Blisko sklepy, szkoła i przedszkole. Mieszkanie nie wymaga większych remontów, można zamieszkać od razu. Więcej informacji pod tel.Sprzedam tylko osobom prywatnym bez pośredników

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,27 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1964 roku
  • Łódź, Dąbrowa, ul. Poli Gojawiczyńskiej
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Dąbrowa, Poli Gojawiczyńskiej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.