Kraków Kazimierz
ul. Józefa
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
900 000
Powierzchnia
95
Cena za m²
9471
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Kraków Kazimierz, ul. Józefa. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Józefa, położone w trzypiętrowej, XVIII wiecznej kamienicy, w sercu Kazimierza. Bardzo ładna adaptacja poddasza, pow. po podłodze ok 115,1 m2 (powierzchnia użytkowa 95,03m2). Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z 4 niezależnych pokoi, jadalni połączonej z aneksem kuchennym, łazienki i wc, antresoli. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne, funkcjonalny rozkład mieszkania. Wysokość pomieszczeń od 1,58 do 3,32. Kamienica w bardzo dobrym stanie (wpisana do rejestru zabytków), po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowy dach. Zainstalowany jest domofon oraz instalacja TV, internetowa, telefoniczna, alarmowa. Centralne ogrzewanie na gaz- zainstalowany piec dwu funkcyjny. Na podłogach w pokojach - wykładzina, a w jadalni - parkiet. Łazienka wykończona , duża ( około 10 m2) , jasna , wyposażona w WC, wannę, brodzik i w umywalkę. W przedpokoju położone są płytki ceramiczne. Drzwi i stolarka okienna drewniana. Wszystkie media posiadają własne opomiarowanie.

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 95,03 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy
  • Kraków, Kazimierz, ul. Józefa
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Kazimierz, Józefa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.